Neyzen Vitrin'e Hoşgeldiniz. Mayıs ayı boyunca, tüm ürünlerde kargo ücretsiz!

icon

Siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz: 0532 706 06 34

Sepet

Neyzen TV

Neyzen TV güvencesiyle Neyzen Vitrin’e Hoşgeldiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel Neyzen Müzik Terapi Uzmanı Kerem Tufan, 20 yıllık akademik eğitim birikimini çağın buluşma noktası olan dijital platformda 2018 yılında kurmuş olduğu Neyzen TV Kültür Sanat ve Eğitim platformu ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına neyin ve müziğin insan üzerindeki iyileştirici tesirini anlatmaktadır. Ülkemizin devlete bağlı olan özel eğitim okullarına gönüllü ziyaretleriyle müzik terapi uygulamalarında bulunmaktadır. Youtube Neyzen TV kanalı üzerinden eğitim verdiği ney talebelerine muhtelif zamanlarda şehir buluşmalarıyla tanıyarak eğitimlerine hassasiyetle katkıda bulunmaktadır. Öğrencilerine ney tedariği konusunda yardımcı olup bu gelirin bir kısmını yine özel eğitim öğrencileri ve özel eğitim kurumları için kullanmaktadır.

Online Eğitimler

Neyzen TV ve Youtube kanalımızda her hafta sohbet ve eğitimlerimiz devam ediyor. Sizleri de Neyzen TV ailesine bekliyoruz.

Tüm Dünyaya Gönderim

Neyzen Vitrin ürünlerini Türkiye’den tüm dünyaya gönderiyoruz. Neyzen TV ailesi youtube ve instagramda binlerce kişiden oluşmaktadır.

Bize 7/24 Ulaşın

Web sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden Neyzen TV’ye günün her saati mesaj gönderebilirsiniz.

Biz Kimiz

5000 yıllık tarihi ile bir felsefeye sahip olan bu nadide enstrümanı aslına uygun şekilde tanıtmak, anlatmak, icra etmek ve merakı olana öğretmeyi şiar edinmiş Ney’in meramını işitebilme lütfuna sahip, Türkiye’nin 81 vilayetinde Dünya’nın 13 ülkesinde yaşayan Ney’e sevdalı binlerce nefes ile bir aileyiz.

Neler Yapıyoruz

Devlete bağlı özel eğitim, engelliler okulu, yaşlı bakım ve huzur evleri vb. insana hizmet eden vakıflara rutin ziyaretlerde bulunarak Ney sazını tanıtıyor, dinletiyor ve müzik terapi seansları uyguluyoruz. Dünyadaki Ney sevdalılarına Youtube’dan ücretsiz dersler veriyoruz. Doğu Anadolu’daki köy okullarına topluluğumuzun imkanları ile ihtiyaçları olan kitapları ve laboratuvar malzemeleri temin ediyoruz.

Ne Yapmak İstiyoruz

Bulunduğumuz dönemde tekrar gün yüzüne çıkan Ney altın çağını yaşıyor. Şiarımız Ney sazının insanlarda oluşturduğu yahut oluşturacağı algıyı revize ve restore etmektir. Ney kapitalist dürtüler ile meziyetsiz insanlar tarafından öğrenilecek ve marifetsiz kişilerce yapılıp satılacak kazanç kapısı olarak görülecek bir enstrüman olmamalıdır. Biz kadim kültürümüzün müstesna sazı olan Ney’i aslına uygun olarak restore ve revize ederek muhafaza edilmesine hizmet ediyoruz.

Merak Edilen Sorular

Siparişlerinizde ödemelerinizi güvenli ödeme sayfalarımız üzerinden online kredi kartı veya havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleriniz 2 hafta içerisinde hazırlanıp size özel kargo paketlemesi yapılarak gönderilir. Ürünlerin her biri siparişinizin durumuna göre paketlenmektedir. Bulunduğunuz ülke ve şehire göre teslimat süresi farklılık gösterebilir.

Ney seçimi için isterseniz bize telefon ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonda daha detaylı bilgilendirme ile sizi yönlendirebiliriz.

Diğer Cevap

Diğer Cevap

Bizi Onlardan Dinleyin

“ Neyzen TV ve Kerem bey ile birlikte Ney üfleyişimi geliştirdim. İlk neyimi Neyzen Vitrin’den sipariş verdim ve çok memmun kaldım. Teşekkür ederim.  ”